Joanna Kosarzewska – Wakar

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i certyfikowanym analitykiem grupowym, absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.

Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym i terapię grupową. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą a także z dziećmi i ich rodzicami.

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się prowadzeniem Treningów Umiejętności Społecznych dla osób z diagnozą zespołu Aspergera (metodą klasyczną oraz  z zastosowaniem Legoterapii). Odbyłam dwuletni staż i szkolenie w Fundacji Synapsis, posiadam certyfikat trenerski.

Pracuję również z osobami, które doświadczyły przemocy seksualnej. Wiedzę na ten temat zdobyłam podczas dwuletniego studium w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Prowadzę nabór do grupy terapeutycznej dla dorosłych oraz na trening umiejętności społecznych.
tel. 608 335 916 ,   joanna.wakar@o2.pl

 

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z Pacjentem, które dzięki wiedzy, empatii i profesjonalnym zasadom staje się relację terapeutyczną. Ułatwia rozumienie stanów emocjonalnych, sytuacji życiowej i motywów postępowania, co w efekcie przybliża prawdę o samym sobie i ułatwia zmianę.